Big Bang Burger Tunalı

Big Bang Burger Tunalı

Ankara'da gidilecek farklı bir hamburgerci olan Big Bang Burger Tunalı; ilk açıldığı zaman aklıma direk yurt dışında ve İstanbul'da şubeleri olan Shake Shake fast food restoranını gelmişti. Ankara'da 3 şubesi bulunan Big Bang Burger alıştığımız hamburgercilerden farklı olarak bizlere yemeğimizin yanında sınırsız sos ve içecek sunuyor.

big bang burger

big bang burger

big bang burger

Siparişiniz hazır olduğu zaman boş bir bardak veriyorlar ve içecek bölümünden dilediğiniz kadar , aynı şekilde 7 çeşit sostan (ketçap, mayonez, tatlı hardal, barbekü, sarımsaklı sos, acı sos ve big bang özel )istediğiniz kadar alabiliyorsunuz.

big bang burger

big bang burger

Sarımsaklı özel sos, kalamar ile birlikte gelen sos ile aynı sayılır ve çok güzel. Menünüze ek olarak ücret öderseniz bira alabilirsiniz ancak bira sınırsız olmuyor. Yemeklere gelince menüyü sizinle paylaşıyorum.

Smoke bang burger ile big boss burger biraz ağır gelmişti o nedenle standart hamburgeri daha çok beğeniyorum, dilerseniz hot dog seçenekleride bulunuyor. Çedar soslu patates kızartmasını deneyebilirsiniz iddalı oldukları soğan halkası gerçekten soğandan yapılmış ama çok yağlı ve soğanı kaplandığı sostan hemen ayrıldığı için beğenmemiştim.

Bestekardaki şubesinde üst katta ağır bir koku oluyor o nedenle bahçede oturmanızı tavsiye ederim.Hem bira içip hemde günlük hazırlanan lezzetli hamburger yemek istiyorsanız denemenizi öneriyorum.

İletişim için:  0312 428 22 64

 

No Comments Yet.

Leave a comment