June Pub Bahçelievler

June Pub Bahçelievler

Ankara'da bildiğim kadarıyla fazla Jazz bar bulunmuyor, June Pub bunlardan birisi. Bahçelievler 7. caddenin paraleli olan 3. cadde üzerinde, Varuna Gezginin tam karşısında yer alıyor. İçeriye girdiğim anda dekorasyon için çok özenilmiş olduğu hemen dikkat çekiyor çevredeki küçük detaylar benim hoşuma gitmişti. June Pub ın önemli bir noktası da canlı müzik bulunması.

Bildiğim kadarı ile 3 farklı grup var  çarşamba,  cuma ve cumartesileri performans sergiliyorlar. Ben cumartesi akşamı gittiğimde sahnedeki grup Funk tarzında çalıyorlardı. Sorduğum zaman diğer gruplarda dahil olarak ağır bir jazz çalmıyorlar, daha çok hareketli cover parçalar bulunuyormuş. Canlı müzik saat 9:30 gibi başlıyor öncesinde yemeğinizi yiyebilir canlı müziğin 2. yarısında da kendinizi sahnenin önünde müziğe eşlik ederken bulabilirsiniz.

Yemeklere geçmeden önce belirtmek isterim ki garsonlar  çok ilgili ve nazikler bunu sizde fark edeceksiniz. Yemek konusunda balık ve et tercihimiz oldu. Çilek sosu çok hoşuma gitmedi aslında reçelli somon gibi geldi. Yemeğin yanında gelen kinoa salatasından ufak bir taş çıktı ve ilgili garson arkadaş hemen durumu fark edip nazikçe özür dileyerek bize yemek sonrasında tatlı ikram etti. İnsanların bu şekilde iyi niyetli olması müşterilerinde bazı şeyleri tölere etmesine imkan sağlıyor.

İçeceklerden bahsetmek gerekirse şişe şarap  fiyatları bölgedeki yerlere göre bana biraz pahalı geldi.  Yemekten sonra canlı müzik eşliğinde kokteylleri denemek istedik  ancak denediğimiz 3 kokteyl de çok başarılı gelmedi. Fruit yummy kokteyli menüde yazanları içermiyordu sangria gibi geldi. Kokteyllerden önce istediğimiz martini ise zeytinsiz olarak servis edildi ve sorduğumuz zaman zeytinlerinin olmadığını söylediler.

Tuvaletler alt katta yer alıyor ve erkekler tuvaletinde vaks deodorant ve rebul kolonya bulunuyor.

Canlı müzik konusunda cumartesi çıkan grup son derece eğlenceli diyebilirim 2. yarısında sahnenin önü tıklım tıklım olmuştu herkes dans edip eşlik ediyordu.  Haftasonu akşamları gitmek için rezervasyon yaptırmanız gerekiyor sadece bahçe tarafında masalar bulunuyor içeri taraf ve sahnenin etrafı sandalyeli bistro olarak bulunuyor. Rezervasyon için aradığımda özellikle sahne gören bir masa olmasını istemiştim ancak gittiğimde arkada duvar dibi bir yer ayarlamışlar sonradan yerimizi düzelttiler

  Özet Olarak

Söylemek istediğim burada hem canlı Jazz müziği eşliğinde romantik bir yemek ayarlayabilir hemde daha rahat bir şekilde arkadaşlarınızla bira içip dans edebilirsiniz. Mekan iki farklı ortamı da sentezlemiş diyebilirim çok ağır bir Jazz bar olarak görmemelisiniz.

İletişim için : 0312 223 00 50

No Comments Yet.

Leave a comment