Lamas Cafe & Bistro Ümitköy

Lamas Cafe & Bistro Ümitköy

Bu hafta keyifli bir pazar günü kahvaltısı arayışına çıktık ve Lamas Cafe & Bistro Ümitköy ile tanıştık. Ümitköy, Galeria Avm arkasında yer alan mutluköy sitesinin içinde bulunuyor. Tesadüfen sitenin içinde yürüyüş yaparken fark ettiğimiz yeni açılmış olan Lamas  Cafeyi dışarıdan gördüğünüz anda içiniz ısınıyor. Lamas Ümitköy her anlamda kaliteli bir izlenim bırakıyor. Mekanın iki farklı girişi bulunuyor hem arka tarafta otoparkların oradan hemde site içindeki parktan. Bilenler için bellirteyim Bi'Kavanoz'un hemen yanında bulunuyor. Lamasın kendine ait otoparkı bulunmuyor ancak talep ederseniz sitenin ortak alan otoparkının kapısını açabiliyorlar. Açmasalar dahi Galeria'nın otoparkına aracınızı bırakabilirsiniz. Mekan içerisinde sigara sigara içilmemesi büyük avantaj.

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

İçeri girdiğinizde sizi takım elbiseli bir beyefendi karşılıyor tıpkı lüks restoranlardaki gibi size eşlik ediyor. Mekan 2 katlı ancak size tavsiyem alt katta bahçe kenarındaki yuvarlak masada oturmanız. Sigara içmek için bahçeye çıkmanız gerekiyor. Gelelim menü ve fiyatları incelemeye.

Lamas Cafe & Bistro Ümitköy Fiyatları

Qr Kodu fotoğrafı eklediğim zaman daha detaylı ve kolay şekilde inceleyebilirsiniz. Şimdilik İdare edin:)

"<yoastmark

"<yoastmark

 

"<yoastmark

Bizim tercihimiz 2 kişilik serpme kahvaltı oldu. Menü içerisinde yer alan sucuklu yumurtayı ege otları ile yapılan omlet ile değiştirmemize rağmen fiyatta herhangi bir değişiklik olmadı. Menüde 2 kişilik yazmasına rağmen fotoğrafta gördüğünüz üzere 3 kişi çok rahat doyabilir. 5 çeşit peynir gerçekten çok başarılı idi. Yemek esnasında çok fazla çay içtiğim için kahveye yer kalmadı ancak fiyatları sizler ile paylaşmış olayım. Mekanda kahvaltı dışında ana yemeklerde mevcut sadece kahvaltı yapmak için gelmenize gerek yok.

"<yoastmark

Hoşuma giden bir noktadan daha bahsetmek istiyorum masada yer alan peçetelikte birbirinden farklı kokulu ıslak kolonyalı mendiller yer alıyor. Ben sadece kahvaltısını denedim ve memnun kaldığım için yakın arkadaşlarıma olduğu gibi size de önermek istedim. 

Lamas İsmi nedir? diye soracak olur tabak altı servis kağıdının görüntüsü yeterli olacaktır sanıyorum:)

Lamas limonu nedir

Lamas Limonu nedir?

 

Lamas Ümitköy Telefon:

03122363650

  

 

Kahvaltı için önerdiğim diğer mekanlara ulaşmak için linke tıklamanız yeterlidir. 

No Comments Yet.

Leave a comment