Tomato Fresh İtalian Pizza

Tomato Fresh İtalian

Ümitköy Park Caddesinde yer alan müstakil villa konseptindeki Tomato Fresh İtalian, müşterilerine İtalyan lezzetleri sunma konusunda iddialı. Mekanı geçtiğimiz hafta 2. kez ziyaret etme şansım oldu. İlk gittiğim zaman memnun kalmıştım bu nedenle ikinci kez sizler için yazı yazmak amaçlı gittim. Mekanın girişi çok güzel dekore edilmiş ilk anda bunu fark ediyorsunuz. Farklı ve rengarenk aksesuarlar ile karşılanınca karnımın açlığını bir kenara bırakıp girişteki eşyaları incelemeye başladım. Şu aralar motosiklet ile epey ilgilendiğim için içeride bulunan Harley Davidson motoru görünce gözüne ışık tutulmuş tavşan gibi orada kaldım:).

Tomato Fresh İtalian

Tomato Fresh İtalian

Tomato Fresh İtalian

Tomato Fresh İtalian

Mekanın girişinden bu kadar bahsettikten sonra dilerseniz masaların olduğu bölüm ve menüye geçelim. İçerisi yüksek tavanlı ferah bir havaya sahip.Pizzaların pişirildiği fırını masanızdan izleyebiliyorsunuz. Lavabolar üst katta yer alıyor. Aynı zamanda üst katta özel aile yemekleri içinde bölüm bulunuyor.

Tomato Fresh İtalian

Mekanın içi

Fiyatlar konusunda orta seviyede diyebilirim menüyü sizinle paylaşıyorum. Siparişinizi verdiğinizde ortaya sıcak ekmek eşliğinde zeytin yağı ve zeytin geliyor. Benim şansıma denk geldi sanıyorum menüden seçtiğim iki yemekte bulunmuyordu.(ıspanaklı üçpeynirli ravioli ve Gnocchi gorgonzola). Onların yerine pizza deli ve stufato di pesce istedik.

Tomato Fresh İtalian

Tomato Fresh İtalian

Pizza deli bildiğiniz pastırmalı sucuklu pizza ama Pesce bana çok değişik geldi. Güveçte domatesli sos içerisinde karides kalamar ve deniz kabuğu vardı. Farklı şeyler yiyeyim isterseniz kesinlikle denemeniz gereken bir lezzet. Ancak acı ile aranız yok ise yaklaşmayın derim. Son derece acılı bir yemek.

Özet olarak anlatmak gerekirse Tomato Fresh İtalian nezih bir İtalyan restoranı diyebilirim gerek konumu gerekse içerisi bunu destekliyor. İçkili mekan olduğunu belirtmek isterim sevgiliniz veya eşiniz ile romantik bir yemek yemek için ideal bir mekan.

İletişim için Telefon: 03122190019 

No Comments Yet.

Leave a comment