Lviv Gece Hayatı Rehberi

Lviv Gece Hayatı

Ukrayna gece hayatının önemli bir parçasıdır. Lviv gece hayatı yazısında sizler için popüler mekanları tanıtacağım.

Metro Club

Lviv'de gezdiğim en kalabalık kulüp Metroydu. Sahnede yıllardır şovu yöneten elinde mikrofon olan sarışın bir bayan var, müzik eşliğinde ,güzellik yarışması tarzında şovlar yapılıyor. İçeri girerken dam konusunda bir sorun çıkartmıyorlar yanlış hatırlamıyorsam 100 grivna giriş ücreti bulunuyor, içeride içkiler son derece ucuz sek votka bardağı 20 grivnaydı. Dilerseniz localara geçip nargile bile sipariş edebiliyorsunuz.

Fashion Club

Gündüzleri kahvaltı ve restorant hizmeti veren mekan geceleri kulübe çevriliyor ve belkide lviv deki en kaliteli mekan oluyor.Kaliteli olmasının bir nedeni de kapı girişinde son derece seçici olan personel olmasıdır. Lvivdeki diğer mekanlara nazaran bekar olarak zor girebileceğiniz bir yer. Geceyi beklemeyip ortamı aydınlıkken gidip hem kahvemi içtim hem de mekanın işletmecisi ile akşamki ortam konusunda biraz sohbet ettik. Locaların 3000 grivna civarı ücreti bulunuyor illa loca tutmanıza gerek yok içeride elinizde içki barda takılabilirsiniz. Eğer rezervasyon yaptırmazsanız gece içeri girmenizin zor olduğunu söyleyebilirim.İlk gidişimde rezervasyon yaptırmayıp şansımı denediğimde olumlu yanıt alamadım ve başka mekanlara geçmiştim.

fashion club

lviv gece hayatı

Zanzibar

Şehirden biraz uzak olduğu ve vaktim kalmadığı için burayı ziyaret edemedim ancak gece hayatının önemli mekanlarından olduğu söylenir.Taksi ile merkezden 10 dakika mesafe uzaklıktadır. 

Rafinad People Club

Girişte yer alan vestiyerden bilet alarak merdivenlerden aşağı inilen mekan hem kulüp hemde striptiz kulüp olarak hizmet vermektedir. Kulüp bölümü bu tarz diğer mekanlara göre bana biraz basık gelmişti çok hoşuma gitmemişti. Mekanın içinde aralarda masalar bulunuyor ve kulüpten ziyade yüksek ses müzik çalan bir restoran havasında.

lviv gece hayatı

lviv gece hayatı

 

Striptiz bölümü ise mekanın içinde ayrı bir noktada olup girişinde bodyguard bulunmaktadır. Burası içinde yukarıda ödediğiniz paraya ayrı olarak bir ücret daha ödeyerek içeri girebiliyorsunuz. İçeride ortak bölümde dansçı kızları izleyerek içkinizi içebilir arzu ederseniz de vip odalarda sadece size özel dans hizmeti alabilirsiniz. 

Sankoff

Şehrin merkezine 8 km, arabayla yaklaşık 20 dakika uzaklıkta olan mekan Lviv gece hayatının önemli adreslerinden birisidir. İçeride çok fazla vakit geçirmediğim için detaylı bir yorum yapamayacağım ancak şehir merkezinden bu kadar uzaklaşmanıza pek gerek olmadığı söyleyebilirim.

lviv gece hayatı

lviv gece hayatı

Split Strip Club

Rafinad'a  komşu olan kulübün sadece kapısından içeri bakıp görevlilerle sohbet ettiğim için hiçbir yorum yapamıyorum ama Lviv eğlence yerleri listesinde bulunan bir mekandır kendileri.

 

Lviv Gezilecek Yerler için Tıklayın

Lviv'de Gezilecek Yemek Yerleri için Tıklayın

Lviv Rehberi için Tıklayın

1 Response

  1. Kaspersky

    Siteniz çok güzel vermiş olduğunuz bilğiler çok işime yaradı tekrardan çok teşekürler …

Leave a comment