Üstkat

Tunalı Hilmi'de  Kuğulu parkın bitişinde Kıtır'ın hemen üstkatında yer alıyor, Mekana isim koyarken çok zorlanmamış ve direk üstkat demişler. Mekan pub ve restoran konseptinde. Kıtır ile sahipleri aynı olduğu için aynı hizmet burada da bulunuyor. Kıtır'dan farklı olarak burada siparişinizi garsonlara veriyorsunuz. Kıtır'da yer bulamadığım zamanlarda tercih ettiğim bir yer müzik sesi kıtır'a göre biraz daha düşük seviyede.

Efes'in hediye ettiği bisiklet üstkata çıkan merdivenlere asılmış

 Üstkatın balkon bölümünde özellikle yaz akşamları keyifli vakit geçirebilirsiniz ancak yer bulmak biraz zor oluyor, kış aylarında ise balkonu pek tercih etmiyorum sigara içen insanlar bana göre pek yeterli olmayan ısıtıcının altında montları ile oturarak üşüyorlar.

İç tarafta ise hafif bir yemek kokusu bulunuyor ancak rahatsız edici derecede değil. Menü konusunda seçenek epey fazla sayılır.

Pizzası fiyatına göre başarılı, özellikle etli otlu seçeneği, son dönemlerde popüler olan İtalyan pizzası konseptindeki restoranlar ile yarışabilir. Buraya geldim içki içeyim ancak sağlıklı bir şeylerde yiyeyim diyorsanız somon ızgarayı deneyebilirsiniz. Makarnalarını pek beğenmiyorum ancak lezzet göreceli sayılır.

İçecek konusunda, Üstkat size ithal biralarda geniş bir yelpaze sunuyor, farklı biralar denemek için doğru bir adres diyebilirim.

 

mekanın içerisi yeterince büyük olduğu için rezervasyon yaptırmanıza pek gerek görmüyorum, gittiğiniz zaman yer bulabiliyorsunuz. Ancak yinede isterseniz iletişim bilgilerini sizinle paylaşayım. Cuma akşamları iş çıkışında arkadaşlarınız ile buluşup hoşca vakit geçirebileceğiniz bir yer olduğunu düşünüyorum.

İletişim için: 0312 426 26 27

         

No Comments Yet.

Leave a comment